Služby

Ceník

Kalkulace zdarma

Reference

KontaktSádrokarton
Grif - malíři pokojů praha, lakýrníci, stavební práce: Malby, nátěry, bílení, čištění, lakování, malování ve výškách, okna, dveře, fasády, sádrokartony, podhledy, podlahy, renovace parket, stěrkování, plovoucí podlahy, broušení, rekonstrukce, zednické práce, mramorování, benátský štuk, batika - Malování a bílení stropů a stěn, natírání nosníků, zdí, venkovních fasád, práce ve výškách, skladech a továrnách, v prodejnách, marketech a výrobnách, na schodištích i na chodbách a to včetně těžko přístupných míst, pracovní kvalita a flexibilita. Malíři pokojů. Malířské a lakýrnické práce. Lakýrníci a natěrači Malování - nátěry Provádíme tyto služby: Malování bytů, malování pokojů Nabízíme malování bytů, pokojů, kanceláří, schodišť i celých průmyslových objektů. Malování tradičními malířskými technikami Z tradičních malířských technik nabízíme batikování, tupování, linkování, malování válečkem a samozřejmě mnoho dalších technik. Nátěry a malování sádrokartonu Malování disperzními barvami Ty se vyznačují svou výbornou bělostí, páropropustností (odvětrávají vlhkost), otěruvzdorností a trvanlivostí. Izolování prosáknutých skvrn a fleků Dokážeme odstranit i skvrny po prosáknuté vodě na stropech a stěnách. Izolace prokouřených místností Malování zakouřené místnosti se zažloutlými skvrnami není problém. Vyhlazování omítky tmelem Vyhlazením omítky tmelem dosáhneme ideálně rovného a hladkého povrchu. Je vhodné ho použít pro vyhlazení omítek s velkou zrnitostí a nerovnostmi. Plastické omítky Vytváříme plastické omítky a reliéfní povrchy (např.: Primalex Plastik, Interbal IV, barvy s pilinami) Nátěry fasád Otisky mořskou houbou Bandážování trhlin a prasklin Používá se tam, kde se spojují nestejnorodé stavební materiály a malba v místě spoje stále praská. Bandážování trhlin Míchání barev Vybrat si můžete z našeho obsáhlého vzorníku. K malování používáme profesionální produkty výrobců Vivechrom, Dufa, Primalex, Herbol, Tollens a dalších. Technika šumrování Nátěry oken, dveří, zárubní, radiátorů Nátěry ocelových konstrukcí Natíráme ocelové konstrukce, zámečnické prvky, malujeme podlahy a střechy a další.
Ze sádrokartonu je možné montovat veškeré vnitřní nenosné konstrukce. Sádrokarton je materiál, který získal na oblíbenosti zejména pro ekologickou nezávadnost, estetické vlastnosti, flexibilitu stavby a příznivou cenu.

Ze sádrokartonu obvykle stavíme dělící stěny, podhledy a zákryvné plochy.

Využití je možné ii ve spojení s plovoucími podlahami, zejména v místech kde se snažíme o odlehčení zátěže stropů, výhodou je pak nehlučnost podlahy i tepelné vlastnosti.

 
© GRIF 2003
optimalizace PageRank.cz

Reklamní sdělení: